Lucky Academy: медіа, освіта, комікси | Cкетчинг найди свой стиль
Lucky Academy logo screenwriting courses for teens Kiev
 

курс Скетчинг Найди Свой Стиль для взрослых в Lucky Academy

Узнать стоимость и записаться в группу – нажмите кнопку справа

Скетчінг знайди свій стиль

Щотижневий курс присвячений скетчінгу, допоможе Вам розвинути навички малювання, навчитись малювати швидше, експериментувати, та знайти власний стиль малювання.  Малюємо в приміщенні та находу.

ІДЕЯКУРСУ

Кожного тижня ми розглядаємо нову тему та техніку для скетчінгу. Основні напрямки які ми досліджуємо, це: гастро, тревел, фешн та архітектурний скетчінг.

Гастро скетчінг – це гастрономічні замальовки. Сюди можна віднести все від замальовок свіжих овочів та фруктів, кондитерських виробів та фаст-фуду до складних страв, та навіть по-крокових рецептів. Всім нам необхідно їсти, ми готуємо самі, а іноді забігаємо у кафе чи ресторан, і кожна страва чи окремий інгредієнт, можуть бути так само цікавим на вигляд, як і на смак. Чого ви навчитесь на тижні гастро-скетчінгу? Перш за все придивлятися та помічати особливе у таких звичних нам овочах та фруктах – передавати їх колір, текстуру, смак; вдосконалите відчуття форми та лінії; в залежності від техніки тижня (олівці, акварелі, маркери, лінери) випробуєте можливості матеріалів. Для Вас це чудова можливість призвичаїтись до постійної практики, адже гастро-скетчінг це безкінечне натхнення.  А ще Ви зможете  урізноманітнити стрічку фуд-фотографій у Інстаграмі своїми гастро-скетчами.

Фешн – це замальовки людей, одягу та акссесуарів. Фешн-скетчінг стане у пригоді тим, хто цікавиться модою, дизайном одягу та взуття. Кожного дня повз нас проходять сотні людей, різних чи схожих між собою своїм зовнішнім виглядом. Як навчитись швидко фіксувати цікаві силуети, форми, речі як підкреслити деталь, замалювати обличчя, зачіску позу, або створити власний паттерн? Все це Ви дізнаватися протягом фешн-тижня. У програмі, кожного тижня скетчі в студії та находу, будемо малювати одяг та оточуючих, себе, різні предмети та аксесуари з натури та фотографій. Ви навчитесь малювати різні об’єкти, додавати їм об’єм, та зберігати пропорції, дізнаєтесь на чому акцентувати увагу, аби не проґавити час малюючи на вулиці. На вас чекає цікава фешн мандрівка.

Архітектурний скечінг – це все про оточуючі нас простори, інтер’єр та екстер’єр. Ми розпочнемо з простих предметів що оточують нас: вазони, меблі, техніка, до інтер’єру кімнати та будинків і вулиць. Це все про об’єм, співвідношення форм , перспективу та композицію. На цьому тижні ви дізнаєтесь, як за допомогою композиції сторінки можна передати настрій та стан, як малювати об’єкти в перспективі, на що звертати увагу, а чим нехтувати замальовуючи інтер’єр чи екстер’єр, з чого почати складний скетч, як не зосереджуватись на помилках, а шукати свій настрій та стиль у кожній спробі, як легко додати світло і тінь використовуючи лінії або колір. Архітектурний скетчінг допоможе вам протестувати свої навички, навчитись маніпулювати простором сторінки та по-новому поглянути на звичні будинки та речі.

Тревел  - робити скетчі можна всюди навіть не залишаючи кімнати, завжди знайдеться щось для натхнення. Проте якщо ви відправились у мандрівку, то нізащо не залишайте скетчбук удома! Ви можете створити незабутній альбом зберігаючи свої спогади у власних замальовках. На цьому тижні ви дізнаєтесь, як розповісти історію у своїх замальовках, вдосконалите свої технічні навички та отримаєте можливість більше по експериментувати з різними матеріалами. На цьому тижні у вас більше творчої свободи, проте буде мета: розповісти історію вашої мандрівки однією вулицею. За допомогою скетчів ви відправите нас у пішу прогулянку разом з вами. Ви навчитесь приймати творчі рішення і зможете проявити свій власний стиль малювання.

Повний курс складається з 4 тижнів, за цей час Ви випробуєте різні види матеріалів (олівці, акварелі, маркери, лінери) та спробуєте усі напрямки: гастро, фешн, архітектура, тревел, а також отримаєте сертифікат і друкований альбом з вашими кращими скетчами.  На фінальному тижні Ви удосконалите власний стиль та створите історію зі скетчів мандруючи однією з вулиць Києва. 

За бажанням Ви можете обрати один тиждень.

Курсы скетчинга киев Lucky Acadamy

Програма курсу

Перший тиждень

Тема: гастрономічні скетчі

Матеріали: олівці, лінери, кольорові олівці


Другий тиждень

Тема: fashion скетчі

Матеріали: олівці, лінер, маркери


Третій тиждень

Тема: архітектурні скетчі

Матеріали: олівці, лінер, акварелі


Четвертий тиждень

Тема: travel - історія однієї вулиці

Матеріали: олівці, лінери, на вибіркурсы скетчинга киев Lucky Academy
Скетчинг курсы скетчинга киев lucky academy

АВТОР КУРСА

Наталья Maui курсы скетчинга акварели графика гастро скетчи киев Lucky Academy


НАТАЛЬЯ


Иллюстратор, архитектор.

Умеет находить прекрасное во всем и быстро фиксировать это в визуальных заметках - скетчах. Эксперементирует с разными графическими техниками и не расстаеться со скетчбуком. Как архитектор, умеет смотреть сквозь стены и ощущать объем и трехмерность объектов. На занятиях не только делиться техническими знаниями, но и мотивирует студентов не бояться эксперементировать. Больше>

курс Скетчинг Найди Свой Стиль в Lucky Academy

Узнать стоимость и записаться в группу – нажмите кнопку справа

як нас ЗНАЙТИ